Siegenia

SIEGENIA

Bring space to life

Mes kuriame pridėtinę vertę langams ir durims.

SIEGENIA įmonių grupė siūlo platų produktų,  kurie sukuria pridėtinę vertę langams ir durims, asortimentą. Dėl TITAN, ALU ir PORTAL grupių produktų, kartu su AERO ir DRIVE pavaromis, bendrovė yra viena iš pirmaujančių pasaulyje langų ir durų įrangos, vėdinimo ir statybos technologijų tiekėjų. Be to, su naujoviškomis KFV sistemomis, įmonė siūlo daug modernių fiksavimo ir užrakto sistemų durims. Daugybę produktų papildo SIEGENIA-AUBI Sicherheits-Service GmbH, kuri tiekia produktus ir paslaugas apsaugai nuo įsibrovimų ir langų remontui. Visa tai sukuria aukštos kokybės produktų paketą gamintojams, dizaineriams ir architektams - nuo langų įrangos technologijų iki pastatų automatizavimo sprendimų ir vidaus apsaugos, panaudojant sienose ir su langais montuojamus vėdinimo įrenginius, kelių taškų, avarinių bei automatinių užraktų sistemų.

Grynas oras. Tiesiai į jūsų namus.

Tik kontroliuojamas vėdinimas gali sukurti sveiką vidaus aplinką; tai apjungia komfortą patalpose, pastato apsaugą ir energijos vartojimo efektyvumą. Dėl išorės sąlygoms atsparių statybinių konstrukcijų naudojimo, patalpose oras privalo keistis automatiškai, koreguojant oro kiekius pagal vartotojo poreikius. Mūsų naujoviški su langais montuojami ir sieniniai vėdinimo įrenginiai patogiai ir efektyviai užtikrina gryno oro tiekimą. Mūsų įrenginiai taip pat padeda susigrąžinti vertingą patalpų šilumą ir apsaugo nuo žiedadulkių, triukšmo, pelėsių ir drėgmės. Taip pat, naudojant  išmanius oro kokybės jutiklius, gali būti nustatyti ir kiti teršalai ore, o jų kiekis ore gali būti valdomas automatiškai .

SIEGENIA GAMINIAI

Peržiūrėkite visus Siegenia gaminius čia

Gaminių aprašymai, techninės charakteristikos ir montavimo instrukcijos

Čia rasite visų gaminių aprašymus ir technines charakteristikas pdf formatu.

GRYNAS ORAS TIESIAI Į JŪSŲ NAMUS

SU LANGAIS MONTUOJAMI VĖDINIMO ĮRENGINIAI

Moduliniai, universalūs ir naujoviški vėdinimo įrenginiai, montuojami kartu su langais arba šalia jų: tiksliam ir lanksčiam įrengimui, nes ir esant neįprastiems projektams.

SIENINIAI VENTILIATORIAI

Vykdant renovacijos projektus, yra daug priežasčių pasirinkti galingus sienose montuojamas vėdinimo įrenginius. Šie įrenginiai pasižymi naujoviškomis valdymo funkcijomis, taip pat, jie gali būti lanksčiai integruoti į pastato konstrukcijas ir vėliau.

JUTIKLIAI

Pažangūs oro kokybės jutikliai nedelsiant aptinka teršalus patalpų ir pagal poreikį gali automatiškai aktyvuoti languose arba sienose sumontuotus vėdinimo įrenginus.