Maico

MAICO VENT

Vėdinimas pagal poreikį

Pažangios technologijos, aukšta kokybė bei nepriekaištingas dizainas – ypatinga gaminių ir prekės ženklo filosofija, kuria vadovaujasi ilgalaikė šeimai priklausanti bendrovė.

MAICO buvo įkurta Christian Maier kaip Maico Elektroapparate-Fabrik GmbH 1928 metais, Vokietijoje, Schwenningen mieste. Daugiau nei 75 metus bendrovė nuolatos prisitaiko prie kintančios bei augančios tarptautinės rinkos.

Daugiausiai dėmesio MAICO skiria veiklos plėtrai, gamybos bei pardavimų tobulinimui tokių gaminių, kaip ventiliatoriai, jų sudedamosios dalys ir kiti produktai inžinerinėms pastatų vėdinimo sistemoms.

MAICO įmonė siūlo platų gaminių, skirtų daugybei įvairių pritaikymų, asortimentą. MAICO gali Jums pasiūlyti daugiau nei 1,600 gaminių bei jų skirtingų variantų.

Šios kompanijos produktai yra gerai žinomi dėl nepriekaištingos kokybės bei patikimumo, todėl MAICO turi puikią reputaciją visame pasaulyje.

Daugybė dizaino srities apdovanojimų tik įrodo, kad forma ir funkcionalumas gali būti suderinami tarpusavyje. MAICO taip pat yra aukštai vertinamas klientų kaip sąžiningas ir nuspėjamas partneris.

Tarp daugelio vėdinimo sistemų MAICO prekinis ženklas lyginamas su patirtimi bei puikia kokybe. Bendrovės darbuotojai yra įsipareigoję padėti klientams atrasti jų gerovę per geros kokybės orą.

MAICO VENT GAMINIAI

Peržiūrėkite visus Maico vent gaminius čia

Gaminių aprašymai, techninės charakteristikos ir montavimo instrukcijos

Čia rasite visų gaminių aprašymus ir technines charakteristikas pdf formatu.