inVENTron technologija

Ar decentralizuotos vėdinimo sistemos ir kosmonautika gali turėti ką nors bendro? Daugiau nei mums gali atrodyti. InVENTer kompanijos mokslinių tyrimų skyrius pasinaudojo aerodinamikos ir oro srauto inžinerijos tyrimų išvadomis ir sukūrė naujus efektyvius elementus reversinio veikimo ventiliatoriams su šilumos grąžinimo funkcija. Taip kompanijos inžinieriai sukūrė novatorišką inVENTron variklį. Naujo tipo elementai homogenizuoja oro srautą, išskaido bei nukreipia juos taip, kad gauti didžiausią efektyvumą.

Naudojant šią technologiją, priklausomai nuo ventiliatoriaus režimo, sparnuotės keičia formą. Ši InVENTer kompanijos sukurta naujovė leidžia pradėti naują decentralizuotų vėdinimo sistemų mokslinių tyrimų ir plėtros etapą. Patentuota inVentron technologija įdiegta į naujausius inVENTer decentralizuoto vėdinimo iV serijos įrenginius.

Komfortabilus vėdinimas, dar efektyvesnis šilumos atgavimas

Naudojant „inVentron“ technologiją, kiekviename iV serijos įrenginyje tarp oro srauto paskirstymo elementų yra reversinis ventiliatorius ir keraminis šilumokaitis. Kadangi reversinis ventiliatorius periodiškai keičia kryptį, oro srautai turi būti valdomi iš abiejų pusių. Todėl „inVentor“ yra suprojektuotas taip, kad veikdamas abiem vėdinimo kryptimis sumažintų neefektyvių zonų šilumokaityje plotą. Projektavimo proceso metu buvo atsižvelgta į periodiškų tiekimo ir ištraukimo režimų sąlygas komfortiškam vėdinimui užtikrinti. Šilumokaičio sritys, dažnai net ir veikiant vidutinio vėdinimo režimu, pro kurias praeina labai mažas oro srautas, vadinamos „neefektyviomis zonomis“.

Komfortiška vėdinimo sistema su didesniu oro srauto kiekiu

Įdiegus inVentron technologiją, oro srautas veiksmingai nukreipiamas taip, kad padidėtų vėdinimo efektyvumas. Dėl to, naudojant dvigubos sparnuotės oro nukreipimo sistemą, visos keraminio šilumokaičio kiaurymės prapučiamos efektyviau, o tai padidina šilumos atgavimo rodiklius.

Reversinių vėdinimo įrenginių veikimo principas

Dauguma „InVENTer“ gyvenamųjų patalpų valdomo vėdinimo įrenginių veikia poromis. Vienas iš prietaisų iš kambario ištraukia orą, o kitas tuo pačiu metu tiekia į kambarį gryną orą iš išorės. Dėl reversinių ventiliatorių ir nustatytų veikimo režimų, vėdinimo įrenginiai kas 70 sekundžių keičia oro judėjimo kryptį. Kad kaip galima efektyviau pakeisti oro tiekimo ir ištraukimo režimus, InVENTer naudoja dvigubos sparnuotės inVentron technologijos elementus. Ventiliacijos sistemų širdis yra inVENTer keraminis šilumokaitis, kuris taupo kambario oro šilumą, nes oro tiekimo režimu tiekia gryną, pašildytą kambario šiluma lauko orą. Todėl vėdinimas su inVentron technologija leidžia nuolat tiekti gryną orą su didesniu šilumos atgavimo efektyvumu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *