inVENTer iV-Smart+

505.15

Techniniai duomenys
Sienos ertmė [mm] Ø 180
Sienos storis su tinku [mm] > 270
Oro srautas, veikiant šilumos grąžinimo režimu (m³/h) 8,5 – 29
Šalinamo oro srautas (m³/h) 17 – 58
Naudojama galia [W] 3
Garso slėgio lygis [dB (A)] 16 – 36
Šilumos atgavimas [%] 87
Savitoji įėjimo galia (SPI) [W/(m³/h)] 0,15
Aplinkos temperatūra [C°] -20 to 50
Standartizuotas garso lygių skirtumas [dB] 38 – 49
Energijos efektyvumo klasė A+ / A

Aprašymas

Kompaktiškas modelis

Dėka įdiegtos inVENTron® technologijos ir galingo „XENION“ ventiliatoriaus, ženkliai didesnis oro srautas, net iki 58m3/h.

Integruota inVentron® technologija užtikrina optimalų ir tikslų srautą per integruotą keraminį šilumokaitį, taip užtikrinant 87 procentų šilumos atgavimo rodiklį.
Kompaktiškoje klasėje iV-Smart + yra galingiausia decentralizuota vėdinimo sistema, kurią šiandien rasite rinkoje.

Energijos efektyvumo klasė: A+/A

Sudėtis: montavimo sienoje vamzdis, keraminis korinio tipo šilumokaitis, pilkos ar baltos spalvos plokščias arba trapecinės formos išorinis apsauginis gaubtas, uždaras vidinis dangtelis su oro filtru, inVENTron (reversinis ventiliatorius ir dviguba oro srauto kontrole).

Tinka montuoti, kai minimalus sienos storis 300 mm.

Rekomenduojamas kiaurymės sienoje diametras 180 mm.

Įrenginio diametras 160 mm.

Temperatūros kontrolė ir vėjo slėgio stabilizavimas

„Xenion“ ventiliatorius, įdiegtas į „iV-Smart +“ vėdinimo sistemas, turi standartinį temperatūros jutiklį, kuris aktyviai apsaugo ventiliuojamas patalpas nuo ženklaus atvėsimo esant žemai lauko temperatūrai. Įrenginys matuoja gaunamo oro temperatūrą ir prireikus nustato reikiamus parametrus nepriklausomai nuo centrinio valdymo skydelio. Siekiant išvengti vėjo apkrovų, naudojamas „protingas“ vėjo slėgio stabilizatorius. Su jo pagalba „XENION“ ventiliatorius aptinka vėją, automatiškai reguliuoja greitį ir palaiko reguliatoriaus pateiktas vertes.
Naujasis sertifikuotas „XENION“ ventiliatorius su vėjo slėgio stabilizavimu nustato naujus decentralizuotų ventiliacijos sistemų ventiliatorių standartus.

Lankstumas

Pažangus ir našus iV-Smart sieninis rekuperatorius gali būti įdiegtas įvariuose statybos projektuose. Pritaikytas įrengimui tiek naujos statybos, tiek ir renovuojamiems namams: kompaktiškas (montavimo vamzdžio diametras yra tik 160 mm), pritaikomas visoms funkcionalumo ir dizaino aplinkybėms. Siekiant greito sumontavimo rezultato naujai statomuose namuose, papildomai gali būti naudojamas montavimo sienoje blokas.

Efektyvumo didinimas

„IV-Smart +“ širdis yra naujas „XENION“ ventiliatorius. Patentuotas „inVENTron“ dvigubo oro deflektorius tiksliai nukreipia ventiliatoriaus oro srautą taip, kad gauti didesnį efektyvumą ir tuo pačiu leidžia pilnai panaudoti paprastai neefektyvias šilumokaičio zonas. iV-Smart+ yra pirmasis ventiliacijos įrenginys, kuris visapusiškai išnaudoja visas decentralizuoto vėdinimo įrenginių galimybes ir pasiekia 87% šilumos atgavimo rodiklį.

Individualumas

Kaip ir daugelis decentralizuoto vėdinimo įrenginių, iV-Smart+ siūlo įvairius priedus, skirtus individualiai pritaikymui. Šalia alternatyvių filtrų ir montavimo priemonių, galite pasirinkti vieną iš dviejų aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno apsauginių gaubtų, be to, jie gali būti įvairių spalvų.

Garso izoliacija

Veiksmingi reversiniai ventiliatoriai leidžia sukurti akustiškai vos atpažįstamą oro cirkuliaciją. Kompaktiškas, elegantiškas Flair vidinis dangtelis paskirsto oro srauto srautą visomis kryptimis ir gali būti paprastai uždarytas paspaudžiant. Garso izoliaciją galima padidinti, naudojant papildomą garso apsaugą. Skirtingų priedų derinys sukuria dar efektyvesnę garso izoliaciją.

Energijos vartojimo efektyvumo klasė  A+

iV-Smart+ priklauso labiausiai energiją taupantiems vėdinimo įrenginiams rinkoje. Kartu su jutikliu arba MZ-One valdikliu, iV-Smart įrenginys, dėl mažo energijos suvartojimo, priklauso A+ energijos vartojimo efektyvumo klasei. Net jei naudojamas sMove valdiklis be jutiklio, iV-Smart įrenginys vis viena atitinka energijos vartojimo efektyvumo klasę A.

5 metų gamintojo garantija

Kaip patikimų ir patvarių įrenginių gamintojas, inVENTer suteikia penkerių metų garantiją ventiliatoriui ir elektros komponentams.

Brand

inVENTer

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “inVENTer iV-Smart+”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *