inVENTer aV100c montavimo sienoje komplektas (kampinis)

83.93

aV100с kampinio komplekto techniniai duomenys:

Plokščias oro kanalas (D100), ilgis 500 mm, plotis 60 mm, aukštis 204 mm

Išorinės grotelės, gylis 76 mm, plotis 93 mm, aukštis 232 mm

Jei montuojant būtina atitraukti ventiliatorių daugiau nei 450 mm nuo angokraščio, galima užsakyti įrenginį su plokščio ortakio ilgiu 1000 mm.

Aprašymas

Aprašymas

Ištraukimo oro sistema aV100c susideda iš teleskopinio vamzdžio su atbuliniu vožtuvu, plokščios formos ortakio, montavimui į apšiltinimo sluoksnį, išorinių grotelių, apsaugančių nuo išorinių oro sąlygų ir „Avio N 100“ ventiliatoriaus su vidiniu skydeliu. Ventiliatorius Avio užsakomas atskirai.

Ištraukimo oro sistema aV100с buvo sukurta vėdinanti kambarius su išoriniais langais vienviečiuose ir daugiabučiuose namuose, viešbučiuose ir senjorų namuose.

Išorėje ištraukiamoji oro sistema gali būti montuojama pasirinktinai su oro apsauginiu gaubtu (aV100) arba kanalu ir grotelėmis (kampinis modelis aV100с). Kampinis modelis ypatingai tinka montuoti renovuojant pastatus, tais atvejais, kai planuojama izoliuoti pastato sienas apšiltinimo medžiaga arba jei nėra galimybės tvirtinti oro apsauginio gaubto ant išorinės sienos dėl struktūrinių ar kitų priežasčių (pvz. saugomos architektūros pastatų).

Oro šalinimo sistema aV100 gali būti naudojama tokiose patalpose, kaip:

• Vonios kambariai / tualetai

• Buitinės patalpos

• Virtuvės

• Koridoriai

Brand

inVENTer

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “inVENTer aV100c montavimo sienoje komplektas (kampinis)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *